آیا صحنه اعدام سران فتنه را خواهیم دید؟

آیا صحنه اعدام سران فتنه را خواهیم دید؟

 

آیا هنوز جای ابهامی از خیانت این سه نفر باقی مانده است !

 edam

آمریکا واسرائیل در برابر قیام مردم تونس ومصر وموجی که تمام کشور های اسلامی را در برگرفته است شوکه شده اند و مانند بوکسوری که از چپ وراست ضربات پیاپی حریف را در یافت می کند وعنقریب است که به زمین بیفتد ، دنبال راه گریزی می گردند تا از زیراین ضربات خودرا نجات داده وتمرکز خودرا بازیابند ، در این وانفسا ، بهترین گزینه اینست که توجه اذهان وافکار عمومی از این دوکشور منحرف شده وبه سوی یک جریان دیگر کشانده شود .

واتفاقا در همین نزدیکی ها مزدورانی که سال گذشته با دریافت پولهای غربی ها توانسته بودند تیترجریان خبری را در دنیا به اغتشاشگریها ،مزدوری وجنایات خود اختصاص دهند وسودای براندازی نظام وروی کار آوردن یک رژیم سکولار ومطیع استکبار را در سر می پرورانند وجود داشته واینها می توانند با اجیر کردن لعین ترین ترین افراد روزگار ( کمونیستها ، منافقین ، مجاهدین ومشارکتی ها ، نهضتی ها ، فواحش وسارقان حرفه ای ، قاچاقچیان ، معتادین وخانواده های معدومین وفراریان ودیگر مطرودین )این ماموریت را به نحو احسن انجام دهند.

کار ساده ای است ، کافی بود که فرد فاسدی را پیدا کنند تا نقش مقتول وخودکشی کننده را بازی کند ، اراذل را در دسته های کوچک در یک فضای بزرگ پخش کنند و سطلزباله را به آتش بکشند ، و از قبل ده ها مزدور را مامور کنند تا از این حرکتها وشلوغ کاریها فیلم وعکس بگیرند .

بقیه کار بعهده رسانه bbc و voa و سایر رسانه های صهیونیستی است که با هنرمندی از این حرکتهای ابلهانه یک اثر هنری بنان قیام تحویل مخاطب بدهند .

اما موسوی وکروبی چه کردند ؟

1- موسوی وکروبی پیام آمریکا واسرائیل در معرض محاصره را دریافت داشته ولبیک گفتند .

2- موسوی وکروبی با اطلاع از جذب مجدد یک مشت مزدور اجیر شده وآموزش دیده بیانیه صادر کردند .

3- موسوی وکروبی برای نجات اسرائیل و تحت الشعاع قرار دادن راهپیمایی 50 میلیونی 22 بهمن این روز را تحریم کردند .

4- موسوی وکروبی بدستور آمریکا واسرائیل وبرای فتنه گری روز 25 بهمن را روز اغتشاش گری نام نهادند .

5- موسوی وکروبی خطوط از قبل آماده ای را از طریق رسانه های استکباری به مزدوران خود اعلام کردند .

6- موسوی وکروبی فرد مزدوری را انتخاب وفرمان خودکشی ومشابه سازی برای خودسوزی مصر صادر نمودند .

7-  موسوی وکروبی با علم به برنامه ای که از قبل وبا هماهنگی با آمریکایی ها طراحی کرده بودند ، طرح فریب خودرا با درخواست مجوز قانونی برای راهپیمایی آغاز نموده وقصد داشته اند نظام را در غافلگیری قرار دهند .

8- موسوی وکروبی موفق شدند اخبار از قبل تهیه شده ای را در رسانه های استکباری روی آنتن ببرند ونظام را در آشوب مجسم نمایند .

9- موسوی وکروبی با این اقدام ابتر وبی ارزش که خودشان هم می دانستند با یک مشت مزدور قادر نخواهند بود به نظام آسیبی وارد نمایند ، برای خود زمان خریده ونبض تبلیغات کذب ودروغ را علیه نظام اسلامی در دست گرفتند.

10- موسوی وکروبی فضارا برای بازی بیانیه ها و اغتشاشگری های جدید به ظن خود باز کرده اند ، ومطمئنا با حمایت آمریکا ، اسرائیل وانگلیس سعی خواهند کرد جریان خبرسازی را از ایران آغاز وادامه دهند .


 

واما سئوال ما :

• آیا بایستی به این مزدوران زمان داده شود تا فتنه گری بیشتری بکنند !

• آیا هنوز جای ابهامی از خیانت این سه نفر باقی مانده است !

• آیا یک کشور انقلابی اینقدر در حفاظت از کیان اسلام مماشات می کند !

• آیا مردم ایران ونظام مقدس جمهوری اسلامی بایستی همچنان آلت دست یک مشت جیره خوار باشند .

• آیا نظام دربرابر بدتر از اینها ودر کوران های عظیم حوادث به کسی باج داده است واز کسی ترسیده است !

• آیا وقت آن نرسیده که ریشه کژی وناراستی را با عمل انقلابی بسوزانیم و عوامل مستقیم دشمن در سرزمین مقدس جمهوری اسلامی را به سزای جنایت ، خیانت واقدام برای براندازی نظام اسلامی را نابود سازیم .

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
عاشقان پرچم حضرت مهدی (عج) ارومیه

سلام ممنون که سر زدین... ما هم شما رو با افتخار لینک کردیم... لطقا وقتی آپ میشین بهم خبر بدین... فقط اگر امکان داره اخر لینک من ارومیه رو هم اضافه کنین.ممنون میشم... اللهم عجل لولیک الفرج

عاشقان پرچم حضرت مهدی (عج) ارومیه

حبیب دل بخدا غیر تو حبیب ندارم ملول عشق توام غیر تو طبیب ندارم به شوق دیدن رویت به هر طرف بدویدم ولی در این که از دیدنت نسیب ندارم ----------------------------------------------------------------------------------- سلام همسنگری با موضوع (امام غریب و دجالهای زمانه) بروزم... خوشحال میشم سر بزنین و مرا یاری کنین... اللهم عجل لولیک الفرج

عاشقان پرچم حضرت مهدی (عج) ارومیه

نور عترت آمد از آیینه ام کیست در غار حرای سینه ام رگ رگم پیغام احمد می دهد سینه ام بوی محمد می دهد میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) تهنیت باد اللهم عجل لولیک الفرج

عاشقان پرچم حضرت مهدی (عج) ارومیه

الســلام علیــــک یا ابـــاصالح المظلـــوم گفته بودی که بیایم اگر،از شوق بمیری نه که صدبار بمیرم من،که تو یکبار نیایی دست و پایم زچه بندی،که به کوی تو نیایم آنقدر ناله برآرم ، که به فریاد من آیی ------ سلام منتظر عاشق با موضوع (مهدی مظلومتر از همه...) بروز هستم... خوشحال میشم به وب خودتون سر بزنی و مرا در این راه یاری بفرمایی... اللهم عجل لولیک الفرج